PYRZYCKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM (Pyrzyce) - 2 - 4.07.2021

W związku z aktualną, nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną oraz zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi podejmowania działań mających na celu minimalizowanie ryzyka zakażenia, PYRZYCKI DOM KULTURY informuje, że kierując się odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo uczestników – 40. edycja Międzynarodowego Festiwalu Pyrzyckich Spotkań z Folklorem, nie zostanie zrealizowana w bieżącym 2020 roku, ale zostaje przeniesiona na rok następny.

Organizatorzy planują zorganizowanie Festiwalu w dniach 2 – 4 lipca 2021 r. a jego uczestnikami pozostaną zespoły, które zostały zakwalifikowane i zaproszone do udziału w tegorocznym wydarzeniu. O szczegółach i przebiegu przygotowań będziemy informować na bieżąco poprzez nasze kanały informacyjno-promocyjne. Zapraszamy również do kontaktu z koordynatorem festiwalu pod adresem folkfestivalpyrzyce@gmail.com

Jednocześnie pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które zadeklarowały chęć uczestnictwa i współpracy przy 40. edycji Festiwalu. Jednocześnie poświęciły swój czas, włożyły wysiłek i wykonały liczne prace i działania w celu jego organizacji. Pełni nadziei liczymy na kontynuację tej niezwykłej współpracy i spotkania się na festiwalowych wydarzeniach w roku 2021!

Więcej na stronie - http://folkfestivalpyrzyce.pl/

 

Festiwal Międzynarodowy PYRZYCKIE SPOTKANIA Z FOLKLOREM – Pyrzyce, 2 -4.07.2021

Źródłem Pyrzyckich Spotkań z Folklorem było pragnienie stworzenia nowej, wspólnej tożsamości ludzi przybyłych na Ziemię Pyrzycką po II Wojnie Światowej. Obecnie głównym celem organizacji festiwalu jest ożywienie, popularyzacja i aktywizacja grup kultywujących tradycje ludowe w zakresie tańca, muzyki, śpiewu, rękodzielnictwa, regionalnych i narodowych potraw.

Pyrzyckie Spotkania z Folklorem są próbą połączenia tradycji ze współczesnymi przejawami folkloru. Na pyrzyckiej scenie zobaczyć i usłyszeć można artystów tworzących nowoczesną muzykę inspirowaną kulturą ludową.

E-mail

Facebook

Strona festiwalu

NazwaDataRozmiar
40_mf_pszf_karta_zgloszenia_pl_do_edycji.doc2021-03-05 08:3083.50 KB
40_mf_pszf_regulamin_pl_2021_do_edycji.doc2021-03-05 08:3078.00 KB
  • Formularz logowania